Araçlarımız


Evden eve nakliyat işleminizde kapalı çelik kasa araçlarla hizmet vermektedir.Bu araçlarımızda kasa içleri halıflex kaplı araçlarımız eşyaya gelebilecek zararları ve kirlenmeyi bertaraf etmektedir.  Kasa içinde bulunan ip veya halat geçirme aparatları sayesinde eşyanızın hareket etme şansı ortadan kaldırılmaktadır.Bu sayede kaliteli ambalaj ve paketleme yapılan eşyalarınız araç içinde hasar görmemektedir.
Araç özelliklerimizden bahsedecek olursak gün geçtikçe yenilenen araç filomuz, araç üzerine monte edilen kapalı çelik kasa sayesinde müşteriler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Araçlarımızın kapasitesi eşya grubuna göre değişmektedir. Araç ölçülerimiz 3 metreden başlayıp 8,5 metreye kadar çıkmaktadır. Bekar ev eşyaları için kamyonet, yeni evli çiftlerin eşyası orta boy kamyon, normal ve biraz daha kalabalık eşya grupları ise büyük boy kamyonlar ile taşınmaktadır.
 
Araçlarımızın üzerinde Nakliyat logomuz mevcuttur. Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı, her taşımadan önce ve sonra kamyonlarımızda dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır.  Şoförlerimiz araçlarını taşıma esnasında en sarsıntısız taşıma için hazırlamaktadır.  Ciddi ve profesyonel firmaların araçları logolu olmak zorundadır.Değerli müşterilerimiz logosu olmayan ve kapalı çelik kasası bulunmayan araçları tercih etmemeniz yararınıza olacaktır.
 
Araçlarımız Türkiye içinde sürekli taşıma yaptığı için peryodik bakımları yetkili servislerde firmamız tarafından düzenli şekilde yaptırılmaktadır. Araçlarımızın içleri eşyaya sinebilecek kokuyu engellemek amacıyla her taşıma işleminden sonra şoförlerimiz tarafından dezenfekte edilmekte ve bir sonraki iş için temiz halde tutulmaktadır. Araç içerisinde bulunan malzemelerimiz aşağıda sıralanmıştır. 
 
Vakumlu çift taraflı havalı naylon. (Beyaz ve kırmızı olmak üzere 2 çeşit bulunmaktadır)  Streç Naylon (beyaz ve hassas koltuklar,yataklar için kullanılır)  Graft kağıt( Halk dilinde hediye ambalaj kağıdı olarak bilinen bu malzeme değerli biblo,tablo vb. kıymetli eşyalarınızı sarmak için kullanılır.Ayrıca depolamada da kullanılır)  Dezenfekte edilmiş plastik ve karton silindirik fıçılar( mutfak eşyaları ve porselen takımları koymak için yapılmıştır.  Mobilya battaniyesi( Pek fazla kullanılmadığımız bu malzeme hassas olan mobilya,cam,ayna ve bambu takımları sarmak için kullanılır.)  Elbise dolabı(25-30 takım elbise alabilen bu dolaplar suntalam ve polyester olmak üzere 2 çeşittir.
 
Askılı elbiselerinizin kırışmaması için imal edilmiştir.)  Takım sandığı (İçinde şarzlı matkap,çekiç,çivi,tornavida seti vb anahtar takımları bulunan alet çantası taşıma işlemlerinde ustalarımız tarafından dikkatlice kullanılmaktadır)  Koli ( Mutfak eşyası,giysi,çiçek,vazo vb..ufak tefek eşyalar koymak için kullanılır)  İp,bant,beyaz kağıt( ambalaj malzemesi, koli vb. şeyleri paketleme için kullanılır. Beyaz ambalaj kağıdı cam eşyalarınız sarmak için kullanılır.)  Değerli müşterilerimiz bu sayfamızda araç özelliklerimizi anlattık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder